ILUTEENUSED

Medimic Clinic pakub oma klientidele võimalust ka iluprotseduuridele. Oleme teenuste valikul lähtunud tulemuslikkusele ja valinud oma protseduure hoolikalt. Arvestame ilumaailma trendidega ja arendame ennast pidevalt selles. Kõikidele iluprotseduuridele soovitame eelnevat konsultatsiooni.

Läheneme igale kliendile individuaalselt, et leida just temale parim lahendus või raviplaan, et saavutada tulemus, mida klient soovib.

PROFHILO® bioremodelleerimine

PROFHILO® tuleb edukalt toime esteetiliste probleemidega sellistes piirkondades nagu nägu, kael, käelabad. Protseduur on vähetraumeeriv ja valutu.

Preparaat on valmistatud hüaluroonhappest ning süstitakse viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Protseduur kestab 10–20 minutit ning hiljemalt ühe ööpäeva möödudes on süstimisjäljed kadunud, aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub 24–48 tundi.

Protseduur ise kestab maksimaalselt 10 minutit, mis aga puutub tulemusse, siis see on silmapilkne ning prolongeeruv. Patsient näeb juba esimese protseduuri järel kohest lifting-efekti, lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri, mis on tehtud intervalliga 4 nädalat. Selle ajaga moodustub nahka toetav karkass: paraneb naha tekstuur, suureneb elastsus, aeglustuvad vananemisprotsessid ning kiireneb mikrotsirkulatsioon.

Esimesed tulemused on näha juba ööpäeva möödudes, tulemus kestab aga 8–10 kuud.

Protseduuride arv sõltub naha seisundist (enamasti on tarvis kaht protseduuri intervalliga üks kuu).

 • kuiv, veetustunud ja lõtv nahk
 • selged vanadusilmingud ja miimikakortsud
 • armid ja postakne
 • pigmendilaigud
 • võimas lifting-effekt
 • niisutab ja toidab nahka sügavuti
 • parandab vereringet, stimuleerib omaenda kollageeni tootmist
 • ühtlustab naha struktuuri ja jumet (akne tagajärgi, kuperoosat, vähendab poore)
 • mõjutab armkudet, muudab armid vähem märgatavaks
 • aitab võidelda naha lõtvuse ja kortsudega.
Broneeri

MESOTERAAPIA

Unikaalne nahka värskendav ja noorendav protseduur kirurgilise vahelesekkumiseta. Protseduur on kiire ja taastumisaeg on lühike, kergete süstetorgetega viiakse aktiivained, mis sisaldavad vitamiine, mineraale, aminohappeid, nukleiinhappeid ja koeensüüme, naha keskmisesse kihti ehk dermasse. Mesoteraapiat soovitame naha vananemise ennetamiseks, väikeste kortsukeste tasandamiseks näol, kaelal ja dekolteel, kahvatu jume korral, rasuse ja poorse naha puhul, nahalööbe raviks (mitte ägedas staadiumis) ning enne ja pärast plastilist operatsioone, või kombineeritult happekoorimistega. Soovitav ravikuur näole on 1 seanss nädalas 1 kuu jooksul. Toetava kuurina 1 seanss iga 2-3 kuu tagant.

MESOROLLER

Protseduuris kasutatakse väikeste nõeltega rulli ja seerumeid. Naha mesoroller-protseduur kiirendab naha uuendamist, parandab toitainete imendumist ja pinguldab nahka. Mesorolleri mõjul moodustub noor kollageeni kiht ja paraneb naha toitumine, mille tulemusena märgatavalt vähenevad naha venitused ja kortsud. Nahk muutub elastseks ja siledaks. Rullimise käigus toimub sarvkesta või isegi sügavamate nahakihtide perforatsioon, moodustuvad tuhanded mikrokanalid, mida mööda tungivad vajalikud ained naha sügavatesse kihtidesse. Mesorolleril on titaanist spetsiaalsed teemandkujulised nõelad – võrreldes tavalisest ringikujulisest nõela kujust selline kuju tagab väiksemat ebamugavust, ning nahk talub paremini nõelte torkeid ning taastub palju kiiremini. Mesorolleri tehnika parandab oluliselt naha tekstuuri. Mesodermaalset mikronõelte teraapiat pakutakse peamiselt kui alternatiivi klassikalisele mesoteraapiale, keemilisele koorimisele ja teistele aparaatsetele naha töötlemise meetoditele.

NB! Kumba meetodit valida, selgub kosmetoloogi kontsultatsioonil, mis eelneb alati enne protseduurile tulekut!

– suurepärane nahka stimuleeriv ja elustav toode, mis hooldab efektiivselt väsinud, kortsudega, lõtvunud või õhukest nahka aga ka päikesekahjustustega või tugevalt dehüdreerunud nahka.
– tegemist on leebe raviga, mis võimaldab üheaegselt hooldada suurt nahapinda. Koos muude meetoditega kasutatult aitab ennetada naha vananemist ning isegi vähendada juba ilmnenud kahjustusi.

– Ulatuslik ravi raku niiskustaseme tasakaalustamiseks ning biokeemiliselt ja bioloogiliselt terveks rakuloomeks
– vananemisvastase toimega, tagab naha hea seisundi, võitleb naha lõtvumisega.
– efektiivne homogeenne segu erinevatest mikstuuridest, mille kasutamisega ei kaasne negatiivseid kõrvaltoimeid.
– sobib kõigile nahatüüpidele, andes tõhusa panuse võitlusse vananemisilmingutega (nt kollageenkiudude vähenemine ja mikrovereringe halvenemine).
– võimaldab vajalikel ainetel jõuda koheselt ja valutult “abivajavate” kohtadeni nahas.
– taastab stressis naha tasakaalu. Vähendab väiksemaid kortsukesi. Parandab suitsetajate või hooldamata naha ebaühtlast tuhmi jumet.
– aitab saavutada raku ideaalset niiskustasakaalu ning tagab bioloogiliselt ja biokeemiliselt terve rakuloome.
– tänu 1%-lisele hüaluroonhappe sisaldusele võib toodet soovitada ka väikeste kortsude täitmiseks nt silmaümbruspiirkonnas, mille seisund paraneb juba ühe või kahe kasutuskorra järel. Sügavamate kortsude (nt ilmekortsud kulmude vahel jt) puhul nõuab märgatavate positiivsete tulemuste saavutamine suurema arvu hooldusi.

NB! Mesoteraapiat ei soovitata rasedatele või akne akuutsete vormide all kannatavatele naistele.

Lifting koostisse kuuluvad kõrgkvaliteetsed looduslikku päritolu komponendid.

Soovituslik kuur:

1 kord nädalas ühe kuu vältel.

Broneeri

PRX-T33 HAPPEKOORIMINE

Innovaatiline protseduur, mis uuendab nahka ja aitab saavutada kohese lifting-efekti.

PRX-T33 on atraumaatiline protseduur, mille eesmärgiks on näo, kaela, dekolteepiirkonna ja käte intensiivne noorendamine. PRX-T33 ei näe ette taastusaega, seda tänu preparaadi ainulaadsele koostisele, milleks on 33% trikloroäädikhape ja vesinikperoksiid (PRX-T33 valemil on rahvusvaheline patent, CE- sertifikaat). Need kaks komponenti toimivad rakutasandil, pakkudes ülivõimsat biorevitaliseerivat toimet, naha pealmisi kihte kahjustamata. Protseduur sobib mõlemast soost ja igas vanuses patsientidele, ideaalne raviks nahale, millel on soodumused lööbeks, pigmentatsiooniks, aknele ja armide olemasolul. Universaalne, mugav protseduur, epitermise kihti rikkumata. Protseduuri saab kombineerida näiteks mesoteraapiaga ning sobib teha igal aastaajal.

Protseduuri alguses puhastab spetsialist Teie naha spetsiaalse geelil põhineva puhastusvahendiga, seejärel kannab nahale kergete masseerivate liigutustega preparaadi PRX-T33 kuni selle täieliku imendumiseni. Sõltuvalt nahatüübist võib preparaati kanda peale mitu korda. Koorida võib nägu, kaela ja dekolteepiirkonda. Protseduuri lõpus puhastatakse nägu veel kord ning kantakse peale toitev ja niisutav kreem.

– Naha fotovananemine, lõtvus, toonuse vähenemine
– Hüperkeratoos (naha liigsarvestumine)
– Seborröadermatiit
– Pigmendilaigud, armid, postakne
– Striiad

– Nahainfektsioonid, herpes aktiivses staadiumis
– Allergia preparaadi komponentide vastu
– Nahakahjustused ja lahtised haavad
– Rasedus ja imetamine
– Naha ülitundlikkus

Broneeri

PRP PLASMALIFTING

PRP Plasmateraapia, mida nimetatakse ka Kim Kardashiani järgi Vampire Facialiks (vampiirihooldus) on  naha noorendamise ja pinguldamise metoodika, mille puhul kasutatakse  naha noorendamiseks ja raviks patsiendi enda  täiesti naturaalset ainet – sinu enda vere plasmat (trombotsüütide ehk verekomponentidega rikastatud ja kasvuhormoone sisaldavaid verevalke). See meetod on mõeldud kõigile, kes soovivad läbi teha naturaalset ja allergiavaba noorenduskuuri, protseduuril puuduvad vastureaktsioonid.

NB! Enne protseduurile tulekut on vajalik eelkonsultatsioon.

Plasmalifting on kõige loomuomasem meetod naha noorusliku struktuuri taastamiseks, sest kasutatakse sinu enda keha rakke. Kõigepealt võetakse patsiendilt verd  (u 10-20ml).

Verest eraldatakse tsentrifuugi abil väärtuslik trombotsüüdidega rikastatud plasma, mis seejärel viiakse soovitud piirkonda süstemeetodil. Plasmas sisalduvad trombotsüüdid stimuleerivad naha uuenemist ja mängivad olulist rolli haavade parandamise protsessis. Viies trombotsüüdid nahka, hakkab seal toimuma regeneratiivne protsess ehk naha uuenemine. Selle tulemusena nahk nooreneb – pinguldub, silenevad kortsukesed ja nahk on ühtlasem ja säravam.

Plasmaliftingut saab teostada nii näole, kaelale, dekolteele ja kätele naha uuendamiseks, kui ka peanahale juuksekasvu stimuleerimiseks. Sinu enda plasma kasutamine välistab riskid ja negatiivsed reaktsioonid, mis teeb ravi sobivaks ka neile, kellel on tundlik või allergiline nahk.

 • Väsinud ja kuiv nahk
 • Ebaühtlane jume
 • Vananemisilmingud
 • Vananemise profülaktikaks
 • Näokontuuri taastamiseks
 • Soov taastada nahka pärast keemilist koorimist või laserprotseduuri
 • akne, kuperoosa, postakne, armide (sealhulgas venitusarmide) ja pigmentatsiooni korral
 • Pindmised kortsud
 • verehaigused;
 • ägedad infektsioonilised haigestumised;
 • rasedus ja imetamine;
 • ägedad neeruhaiguse;
 • onkoloogilised haigused;
 • südame-isheemiatõbi ja 3. astme hüpertooniatõbi;
 • alla 18.-aastastele ilma vanema kirjaliku nõusolekuta;
 • kui oled haige või esineb aktiivne herpes;
 • kui esineb autoimmuunhaigusi;
 • Tulemused avalduvad 2 nädala jooksul pärast protseduuri.
 • Samal päeva ei tohi peale panna meiki ega minna trenni
 • Ei tohi pesta juukseid samal päeval pärast protseduuri
 • Kahe nädala jooksul ei tohi minna sauna ja basseini
 • Parima efekti (kuni 6 kuud) saavutamiseks on soovitav läbida kolmest korrast koosnev kuur, teostades protseduure 2-4 nädalaste vahedega.
 • Ideaalis tehakse protseduur päeva esimeses pooles enne sööki. Kui patsient mingil põhjusel ei suuda toidu tarbimisest loobuda, peab hommikusöök olema lahja. Lisaks tuleb ööpäev enne plasmateraapiat loobuda rasvastest ja praetud toitudest. Nii on verest saadav plasma kõige kvaliteetsem ja annab parima tulemuse.
 • Protseduur kestab kokku umbes tund aega.
Broneeri

TÄITESÜSTID

Vanemaks saades väheneb nahas olev naturaalse kollageeni ja elastiini hulk, sest rakkude võimekus neid noorendavaid aineid toota väheneb. Nahk muutub kuivemaks, õhemaks ja ei suuda enam endise võimekusega taastuda.

Täitesüste kasutatakse kortsude silumiseks, näojoonte korrigeerimiseks ja naha noorendamiseks. Täitesüstide koostisaineks on kehaomane hüaluroonhape. See aine sisaldub kõigis elavates organismides ning tema ülesandeks on siduda vett, tagada nahale toonus ja elastsus. Protseduur on kiire ning tulemus püsib 6-12 kuud.

Piirkonnad, mida täitesüstiga saab korrigeerida on suuümbruse kortsud, huuled, nasolabiaalkortsud, põsesarnad ning lõuajoon.

Kasutame kvaliteetseid Belotero täitesüste.

Broneerimisel lisada infosse, mis piirkonda soovitakse.

Broneeri

BioRePeel Injektsioonivaba biorevitalisatsioon

BioRePeel Cl3  biostimulandiga on Itaalia kaubamärgi CMED Aesthetics ohutu ja tõhus preparaat. See ühendab naha sügava mittetraumaatilise puhastamise, taastab ainevahetusprotsesside, veetasakaalu, toitumise ja regeneratiivsete protsesside aktiveerimisega kudedes. Stimuleerides hüaluroonhappe, elastiini ja kollageeni tootmist, tagab BioRePeel naha loomuliku noorendamise,  liftingu efekti ja kõrvaldab pigmentatsiooni. Universaalsel protseduuril ei ole kõrvaltoimeid ega nõua taastumisperioodi.

Preparaat põhineb looduslikel toimeainetel ja koosneb:

salitsüül-, laktobioon-, viinhape sügavpuhastuseks ja rasu tootmise reguleerimiseks;

arginiin ja skvalaan niisutamiseks;

sidrunhape pigmentatsiooni vähendamiseks;

kollageeni tootmiseks vajalik proliin, glütsiin, aminohapped, riboflaviin;

gamma-aminovõihape lihasrelaksantide aktiveerimiseks ja kortsude vastu võitlemiseks.

BioRePeelil on kahefaasiline, mis nahale kandes segunevad ja töötavad paralleelselt, suurendades üksteise toimet. Hüdrofiilne faas noorendab nahka, stimuleerib rakkude uuenemist hapete, vitamiinide ja lifting-komponentide kaudu.

Lipofiilne faas vastutab naha hüdrolipiidbarjääri taastamise, dehüdratsiooni kõrvaldamise ja kaitsefunktsioonide taastamise eest.

 • akne ja postakne, sealhulgas ägedas staadiumis
 • miimilised kortsud
 • fotovananemine
 • väikesed värsked armid
 • pigmentatsioon ja melanoos
 • laienenud poorid
 • suurenenud rasu tootmine
 • raseduse ja imetamise ajal
 • haavad nahal
 • ägedas staadiumis viirus- ja nakkushaigused
 • komponentide individuaalne talumatus
Broneeri

JUUSTE PRP RAVI

 • juuste intensiivne väljalangemine
 • elutud juuksed: lõhenenud otsad, juuksed on muutunud õhukeseks ja kohevaks
 • juus on struktuurilt väga rasvane või vastupidi kuiv;
 • kõõm, seborröa
 • juuste kahjustamine värvimise, keemiliste protseduuride ja koolutamisega
 • juuste ealised muutused üle 35-aastastel inimestel
 • Juuste väljalangemise peatumine
 • Kasvu stimuleerimine
 • Juuksestruktuuri taastumine
 • „Magavate“ karvasibulate ärkamine ja juuste tihenemine
 • Rasunäärmete töö normaliseerumine
 • Kõõma ja seborröa ravi
Broneeri

EYE LIFT/FOX EYE (kulmude või silmalaugude tõstmine mesoniitide abil)

Protseduuri nimetatakse ka mittekirurgiliseks sekkumiseks, et tõsta kulmu või silmalaugu. Protseduur on kiire ja vähe traumeeriv. Kasutame coq mesoniite, mis sulavad nahas umbes  2- 6 kuuga, kuid omavad nahaalust struktuuri parandades pikaajalist efekti. Protseduuri on sobilik ka kombineerida botuliiniumsüstidega pikemajalise ja tulemuslikuma efekti saavutamiseks. Protseduuri sobivuse hindamiseks soovitame konsultatsiooni.

Broneeri

PDO/COG tüüpi mesoniitidega näonaha parandamine ja näoovaali tõstmine. Näo tõstmisel pööratakse tähelepanu lõuajoonele, põsesarnadele, nasolabiaalvoltidele ja suunurkadele, kogu näo kontuurimisele. Tulemus on individuaalne sõltudes kliendi naha toonusest ja üldisest seisukorrast. Kõige parem tulemus protseduuri järgselt ilmneb ca 2 kuu möödudes protseduurist. Kuna lisaks pinguldamisele stimuleerivad niidid ka kollageeni loomulikku teket ja tektiavad sidekoelist tuge, on nende mõju prolongeeruv ja loomulik. Pinguldavate näoniitide materjaliks on polydioxanone, mis sulab 3-6 jooksul stimuleerides kollageeni teket nahas. Mesoniitidel on kaks toimet: kohene lifting efekt ja  pikaajaline vananemisvastane  kollageeni sünteesi stimuleeriv toime. Protseduuri viiakse läbi kohaliku tuimestusega ning kogu protseduuri kestvus on ca 1 tund. Protseduuri sobivuse hindamiseks soovitame konsultatsiooni.

Broneeri

NECK LIFT (mittekirurgiline kaela toonuse tõstmine mesoniitide abil)

Pdo cog tüüpi ja pdo tornado mesoniitidega naha parandamine ja kaelanaha pinguldamine. Kaela protseduuri puhul pööratakse tähelepanu nii niitide valikule kui ka protseduuri sobivusele, mis sõltub kliendi vanusest, naha olukorrast ja rasvkoe paksusest. Tulemus on individuaalne sõltudes kliendi naha toonusest ja üldisest seisukorrast. Kõige parem tulemus protseduuri järgselt ilmneb ca 2 kuu möödudes protseduurist. Kuna lisaks pinguldamisele stimuleerivad niidid ka kollageeni loomulikku teket ja tektiavad sidekoelist tuge, on nende mõju prolongeeruv ja loomulik. Pinguldavate niitide materjaliks on polydioxanone, mis sulab 3-6 jooksul stimuleerides kollageeni teket nahas. Mesoniitidel on kaks toimet: kohene lifting efekt ja  pikaajaline vananemisvastane  kollageeni sünteesi stimuleeriv toime. Protseduuri viiakse läbi kohaliku tuimestusega ning kogu protseduuri kestvus on ca 1 tund. Protseduuri sobivuse hindamiseks soovitame konsultatsiooni.

Broneeri

Botox (Dysport)

Üks kiiremaid võimalusi kortsude leevendamiseks ja ennetamiseks on botuliintoksiin. Botuliintoksiin on enim tehtud kosmeetiline protseduur. Süstimise tulemuseks on kortsude aluseks oleva lihaspinge taandumine, mille teeb võimalikuks närviülekande taaspöörduv blokeerumine. Esimesed tulemused on näha 1-2 päeva möödumisel, lõplik tulemus ilmneb 1-2 nädala möödudes. Protseduuri mõju püsib 3-6 kuud(individuaalne) ja seda võib teha korduvalt. Korduval kasutamisel süstimise vahele jääv aeg pikeneb, sest miimiline lihas aja jooksul õheneb ja patsient ise hakkab nimetatud lihaseid vähem kasutama. Botuliintoksiini võib kombineerida fillerite ehk täitesüstidega. Täitesüstide abil saab võimalikuks nii pindmiste kui ka sügavate kortsude tasandamine ja näo kontuuride mõjutamine. Protseduuri kestvus 30-40 minutit. Botuliintoksiin on vastunäidustatud raseduse, rinnaga toitmise ja neuromuskulaarse haiguse või allergia (botuliintoksiinile) olemasolu korral.

 • Botuliintoksiin on vastunäidustatud raseduse, rinnaga toitmise ja neuromuskulaarse haiguse või allergia (botuliintoksiinile) olemasolu korral.

Kurjusekorts 155.- (alla 40 ühiku) 165.- (üle 40 ühiku) Mehed 185.-

Silmade ümbrus 145.-

Kulmude tõstmine 70.­-

Bunny lines 65.-

Huule flip 70.­-

Krobeline lõug 190.-

DAO (suunurkade tõstmine) 50.­-

Hammaste krigistamine е. Bruksism 285.­-

Liigne higistamine (kaenlaalused) 415.-

Kombinatsioonid

Otsmiku horisontaalsed kortsud ja kurjuse korts 285.-

Otsmik, kurjus, silmad 315.-

Otsmik, kurjus, silmad, bunny lines 325.-

Fullface (otsmik, kurjus, silmad, nina, lõug, suunurgad, lõug) 465.

Broneerimisel lisada infosse, mis piirkonda soovitakse.

Broneeri

Lipolüüs (lipolysis)

aitab eemaldada rasvkude piirkondades, mis ei allu dieedile ja treeningule.

Efektiivne meetod keha- ja näokontuuride korrigeerimiseks ja figuuri parandamiseks, protseduuri abil hävitatakse selektiivselt rasvarakke läbi naha tehtud süstidega.

Preparaat (MF), mida kasutame on välja töötatud Itaalias, omab kogemusi ja uurimusi toimeaine tõhususest. Sisaldab toimeaineid nagu näiteks fosfatidüülkoliin ja tokoferool, mis on tuntud rasva põletamise protsessides ja diureesi rakendamises.

Soovitav läbida 3 protseduuri 21 päeva järel.

Protseduurile eelneb kosultatsioon ja raviplaani koostamine!

 • lõug
 • põsed
 • kael
 • õlad
 • kõht
 • tuharad
 • puusad
 • põlved
 • Põsed 2-4 ml
 • Lõug 2-4-6ml
 • Käed (üks käsi 2ml) kokku 5ml
 • Kõht 3-5ml
 • Jalad (reied) 3-5ml
Broneeri

RRS® HA Eyes

Mesoteraapia silmadele.

Silmaaluste korrigeerimine mesoteraapia süstetehnikal. Hüaluroonhappe baasil valmistatud viaal aitab parandada tumedaid/aukus ning ka väsinud ilmega silmaaluseid. Niisutab tõhusalt, ning täidab peened jooned. 

Protseduurile eelneb alati konsultatsioon.

 • Protseduur ei sobi naha põletike korral süstepiirkonnas, aktiivses faasis herpes, rasedus ja imetamine, silmaaluste punetuse korral, samuti liigne pigment silmade all. 

  Soovitav on läbida kuur, mis koosneb 3-4x (kahe nädalase vahega).

Broneeri

BIOREVITALISATSIOON

Biorevitalisatsioon ehk bioloogiline elustamine on nahka niisutav ning noorendav
protseduur.

Protseduuri näol on tegemist noorendamise meetodiga hüaluroonhappe
abil, mis on inimorganismile omane molekul ning mille üheks oluliseks omaduseks on
kudede niiskustasakaalu hoidmine.

Biorevitalisatsiooni soovitame kõigile, kes soovivad säilitada ja taastada oma näo-,
kaela-, dekoltee-, või käenaha niiskustasakaalu, vabaneda peenetest kortsudest, naha
niisutuse kaudu ennetada kortsude teket ning anda nahale kaunis ja särav jume.

Organismi vananedes hüaluroonhappe tootmine langeb ning nahk hakkab elastsust ja
tervet välimust kaotama. Hüaluroonhappe epidermisesse viimise abil taastatakse kiiresti
naha veetase ja niiskus, mis omakorda aitab naha rakkudel taastuda juba loomulikul moel.

Biorevitalisatsiooni mõju kestab 3-4 kuud, seejärel soovitame protseduuri korrata, et
saavutada pikemajaline tulemus.
Süstidega soodustatakse naha rakkude regenereerimist, naha kollageeni väljatöötamist
ning stimuleeritakse rakkude ainevahetust nahas.

 • Biorevitalisatsiooni käigus viiakse väikeste süstlatorgetega naha
  keskmisse kihti hüaluroonhapet.
  Biorevitalisatsiooni järgselt:
  -samal päeval ei tohiks kasutada meiki ega kreeme,
  -2-3 päeva pärast süstimist vältida alkoholi ja sauna,
  lõplik tulemus kujuneb välja 9-10 päeva pärast.

  Biorevitalisatsioon on soovitatav alates 25. eluaastast, vananemisilmingute kõige varasemast etapist.

 • Pärast protseduuri võivad tekkida mõned kõrvalnähud, mis kaovad aja möödudes:
  väikesed paapulid (põletikulised sõlmekesed, 3-5 päeva), paistetus
  või punetus süstekohal (1-2 päeva), valulikkus (umbes päev),
  kudede turse, väike verevalum, hematoom (7-12 päeva).
 • kroonilised nahahaigused
 • vähk
 • rasedus
 • rinnaga toitmine
 • ohatis

Broneerimisel lisada infosse, mis piirkonda soovitakse.

Broneeri

BELOTERO LIPS Contour® ja SHAPE®

Belotero® on esmaklassiline hüaluroonhappe baasil olev täitesüstide sari, mis on toodetud
CPM® tehnoloogial.

Belotero® täitesüstid tagavad optimaalse integratsiooni nahka, ühtlase naturaalse välimuse,
kauakestva lõpptulemuse ning ei muuda näoilmet ega mõjuta loomuliku näomiimikat.

Belotero® täitesüstid on mõeldud võitlemaks esimeste näo vananemis ilmingutega. Sageli
nimetatakse Beloterot starter täiteaineks, mis on ideaalne valik esimeste vananemismärkide
kõrvaldamiseks.Täitesüstid on tõhus lahendus kortsude täitmiseks, näojoonte korrigeerimiseks ja naha noorendamiseks.Peamiseks koostisaineks täitesüstidel on hüaluroonhape – kehaomane aine, mis sisaldub kõigis elavates organismides. Tema ülesandeks on siduda vett ning anda nahale toonus ja elastsus. Täitesüstid annavad loomuliku tulemuse.

Belotero® on koostiselt õhem ja pehmem kui paljud teised täiteaineid, nii et seda võib süstida
riskita, ilma et nahas oleks hiljem tunda muhke või tükke.

Broneerimisel lisada infosse, mis piirkonda soovitakse.

Broneeri

Belotero® voluma- täitesüstid põskede, põsesarnade, lõua, lõuajoone, meelekohtade mahu tõstmiseks ja soovitava kuju andmiseks

Belotero® on esmaklassiline hüaluroonhappe baasil olev täitesüstide sari, mis on toodetud

CPM® tehnoloogial.

Belotero® täitesüstid tagavad optimaalse integratsiooni nahka, ühtlase naturaalse välimuse,

kauakestva lõpptulemuse ning ei muuda näoilmet ega mõjuta loomuliku näomiimikat.

Belotero® täitesüstid on mõeldud võitlemaks esimeste näo vananemis ilmingutega. Sageli nimetatakse Beloterot starter täiteaineks, mis on ideaalne valik esimeste vananemismärkidekõrvaldamiseks.Täitesüstid on tõhus lahendus kortsude täitmiseks, näojoonte korrigeerimiseks ja naha noorendamiseks. Peamiseks koostisaineks täitesüstidel on hüaluroonhape – kehaomane aine, mis sisaldub kõigis elavates organismides. Tema ülesandeks on siduda vett ning anda nahale toonus ja elastsus. Täitesüstid annavad loomuliku tulemuse.

Belotero® on koostiselt õhem ja pehmem kui paljud teised täiteaineid, nii et seda võib süstida

riskita, et nahas oleks hiljem tunda muhke või tükke.

Broneerimisel lisada infosse, mis piirkonda soovitakse.

Tulemus püsib 12-18 kuud. Nähtav tulemus on koheselt, parim efekt saavutatakse 2 nädala möödudes.

Broneeri

Renophase Chrono (happekoorimine)- Diffusion (hüperpigmentatsiooni-ja melasma ravi)

Naha pigmenteerumine on metaboolne protsess, mida kontrollivad melanotsüüdid. Melanotsüütides toimub pigmendi moodustumine ehk melanogenees. Tumedate laikude peamised põhjused tulevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

Kui nahas olevate antioksüdantide ja vabade radikaalide  tase on ühtlane, siis on melaniini tootmine normaalne ning seega naha värv ühtlane ja ilus. Kui vabade radikaalide tase ületab antioksüdantide taseme, siis pigmenti tootvate rakkude talitlus on üliaktiivne ning melaniini tootmine häiritud, mis on märgatav värvimuutusena vastavas piirkonnas. Liialt stimuleeritud melaniin kuhjub rakkudesse ja paistab välja pigmendilaikudena.

Kuna hüperpigmentatsioon ja melasma probleem seisneb rakkude DNA muutuses, siis tuleb väga tõsiselt suhtuda ravisse, mis suudaks kiirendada rakkude uuenemist ja eluringi, pärssida melaniini tootmist ja samuti annaks tugeva kaitse uute vabade radikaalide eest.

Protseduur sobib ideaalselt sügis-talvisel perioodil pigmentatsioonilaikude ennetamiseks ja fotovananemise vähendamiseks ning naha ettevalmistamiseks suveprioodideks, kui nahk puutub kokku liigses koguses päikesekiirgusega.

Sobilik raviskeem valitakse spetsialistiga konsultatsiooni käigus, koostatakse vajaduspõhine raviplaan, mis kaardistatakse ning märgitakse üles kasutatud preparaadid. Kasutatud preparaadid ja nende intensiivsus võivad lokaalselt üle näo piirkonna erineda. Teostatakse kuurina, mille pikkus sõltub naha seisundist ja kliendi ootustest, samuti kliendi ravisoostumusest.

Süvaravi liigse pigmentasiooniga võitlemiseks tuleks alustada pigem päikesevaesel perioodil või järgida rangeid eel- ja järeljuhiseid. Kuna tegemist on keskmise sügavusega ja sügava koorimisega on väga oluline kasutada järelhoolduses antioksüdantide sisaldusega päevakreemi ja igapäevaselt 50 SPF päiksekaitsekreemi, ära hoidmaks hüperpigmentatsiooni tekkimist ja arme. Vältida võimalusel päikese käes viibimist. Kasutada ei tohi aaloe vera ekstrakte ja eeterlikke õlisid sisaldavaid preparaate.

5 tundi peale protseduuri ei tohi nahk veega kokku puutuda.

Vältida tuleks aktiivset sporti ja alkoholi tarvitamist vähemalt 24 tundi.

Vältida sauna kasutamist 48 tundi.

Meigitooteid ei tohiks kasutada vähemalt 12 h, võimalusel kauem.

 • päikesepõletus

 • aktiivses faasis nahahaigused, k.a herpes

 • rasedus

 • imetamine

 • rasked infektsioonid

 • solaarium

 • päevitamine

Broneeri

Renophase Collagen and antiage lift peeling (happekoorimine)

Trimmiv ja kortsupõhja tõstev naha vananemisilmingutega võitlev raviprotseduur, sobilikuks vanusegrupikus alates 30ndad. Intensiivne naha uuenemist ergutav peeling protseduur, mis sobib kõikidele nahatüüpidele.

Antioksüdantide tegevuse aktiivsus mõjutab naha vananemisprotsessi. Adaptogeeni mõju väheneb raku energia kaudu. Kolmemõõtmeline tihendamise maatriks, st digosteiin (Hiina metsik vesijasm) mõjutab fibroblastide ainevahetuse elavdamist, et suurendada oma hüaluroonhappe tootmist ja täiendada rakke hapnikuga.

Heksapeptiid 8 on taimset päritolu “botox” lihaseid lõdvestava efektiga, silendab ja tihendab nahka ja sellega vähendab kortsude teket.

Retinool muudetakse nahas retinoidhappeks, mis kutsub ainevahetuse mõjul esile rakkude voolavuse.

Protseduuri käigus kombineeritakse peeling preparaate koos aktiivainetega, mille toime on naha elastsuse ja tiheduse taastamine, veresoone seinte ja nahaaluse sidekoe tugevdamine, kortsude sügavuse vähendamine ja kollageeni sünteesi stimuleerimine, naha struktuuri ja niiskustasakaalu parandamine. Samuti on olulisel kohal rakkude ainevahetuse aktiveerimine ja naha rakkude puhastamine kahjustunud valkudest. Protseduuri lõpus on oluline naha süvaniisutus ja kaitse, mis on ka koduhoolduses olulisel kohal.

Protseduuri teostatakse kuurina olenevalt probleemi tõsidusest ja kliendi nägemusest. Kombineeritakse ka teiste esteetiliste protseduuridega nt. mesoteraapia, biorevitalisatsioon, täitesüstid.

Broneeri

Renophase reprogrammation (happekoorimine)- noore naha heaolu peeling / suvine nahahooldus

Terve ja elujõus naha olemasolu ei ole lihtsalt loomulik, see on geneetiline kingitus. Iga päev puutub meie nahk kokku erinevate teguritega, mis võivad mõjutada tema loomulikku funktsiooni, nagu päike, muutlik ilmastik, toitumine, harjumused ja elustiil, pärilikkus. Temperatuurimuutused, UV-kiirgus, töö-  ja kodukeskkonna tegurid, on juba varases eas meie nahale kahjulikud.

Loomuliku tervisliku ilu hoidmisel ja säilitamisel on naha seisukohast lähtudes mitu olulist tegurit – puhastamine, toitmine ja niisutamine ning kaitsmine.

Renophase Reprogrammation hooldus sobib ideaalselt naha värskendamiseks ja kaitsmiseks, väsimusilmingute ja keskkonnateguritega võitlemiseks. Sobib nii rasusele kui ka normaalsele nahale aitamaks tasakaalustada naha hormonaalset tasakaalu, pH-d, tugevada naha aluskudet ja pakkuda süvaniisutust. Ideaalne variant naha korrapäraseks hooldamiseks suveperioodil.

Suhkruroohape on võimeline siduma metalle ja võitlema nahale kogunevate vabade radikaalidega, kaitstes seeläbi nahka kahjuliku ultraviolettkiirguse mõju eest. Õrn antibakteriaalne koorija, millel on võime püüda ja siduda vett, andes tulemuseks pehme ja niisutatud naha. Sobib väga hästi ka tundlikule nahale, vähendades ärritust põhjustavaid molekule.

Piimhape taastab loomuliku kollageeni tootmist ja intensiivistab naha tihedust. Allantoin rahustab, kaitseb ja uuendab rakke ning on põletikuvastaste omadustega.

Antioksüdandid kiirendavad värskete armide ja nahakahjustuste paranemist, annavad sära ja taaselustavad.

Kuuri vajalikkus otsustatakse koos kliendiga vastavalt naha seisukorrale ja ootustele. Sobib ka ühekordse protseduurina naha elavdamiseks ja ühtlase jume saavutamiseks. Sobib hästi noorele ja tundlikule nahale, suvise hoolitsusena, lubatud ka rasedatele.

Broneeri

Renophase newskin (happekoorimine)- kuperoosa ja rosaatsea ravi

Tundlikkus, kuivus, kiskumine, punakate joonte võrgustik, kuumavad ja õhetavad põsed – see on ebameeldiv nahahaigus, mis palgeid ei kaunista, kuid millele on võimalik leida leevendust.

Probleemse naha peamine põhjus seisneb laienenud veresoonekestes, naha elastsuse kadumises ja hormonaalsetes muutustes. Kalduvus kuperoosale ja rosaatsea on pärilik, kuid enamasti on mõlema probleemi puhul mõjutajaks  teguriks sisemised ja välimised ärritajad nagu suured temperatuuri kõikumised (tuul, päike, saun), tugev füüsiline aktiivsus, vale nahahooldus, pikaajaline hormoonsalvide kasutamine, alkohol, suitsetamine, kofeiiniga liialdamine, liiga vürtsikas toit, immuunsuse nõrgenemine ja ka stress.

Normaalses nahas verevoolu järsu suurenemise korral kapillaarid laienevad ning tõmbuvad hiljem uuesti kokku. Naha vananemine ja hormonaalsed muutused mõjutavad aga veresoonte seinte elastsust ning nõrgenenud ja õhukeste seintega kapillaarid ei ole enam piisavalt tugevad, et naasta enda tavaolekusse, vaid jäävad laienenuks ja silmale nähtavaks. Veresoonte seinte lõtvumise tagajärjel suureneb vereläbivus veresoontes  ning järk-järgult toimub nende laienemine. Laienenud veresoone sein laseb vereplasmal kergemini tungida veresoone seina ning tekitab nendes kohtades põletikke, mis väljenduvad naha peale punaste joonte võrgustikuna ja täpikestena põskede piirkonnas, nina ümbruses, aga ka lõual. Rosaatsea puhul esineb lisaks naha punetusele ja kuumusele ka veel vistrikke.

Sageli areneb naha tundlikkus välja strukturaalsete muutuste tõttu väliste ärritajate poolt, mistõttu nahk muutub õhemaks, loomulik kaitsebarjäär, mis koosneb lipiididest ja loomulikest niisutajatest, ei toimi enam.

Aselaiinhape vähendab hüperkeratinisatsiooni, on antioksüdantne ja tugevalt bakterisiidse toimega. Sobib põletikulistele kolletele, vähendab järk-järgult naha tundlikkust.

Mandelhape on antibakteriaalne, keratolüütiline, normaliseerib rasueritust, kiirendab rakkude uuenemist.

Nii rosaatsea kui ka kuperoosa on progresseeruvad kroonilised põletikulised nahahaigused, mis aeg-ajalt võivad küll rahuneda, kuid ilma ravita muutuvad püsivaks probleemiks. Nahamurede algstaadiumis on seda kergem kontrolli alla saada, edasiarenenud haigusseisund vajab pikemat regulaarset ja süstemaatilist ravi.

Naha seisundi parandamiseks on vajalik järjepidev tugev hooldus ja regulaarsed ravikuurid, vajalik võib olla ravi kombineerimine ka muude võimalustega, oluline on kodune hooldus ja ärritavate faktorite vältimine. Kindlasti on vaja järgida spetsialisti poolt hooldusjärgseid juhiseid.

Broneeri

Renophase Effect care- efektihooldus enne tähtpäevi

Saavutamaks ideaalne meigipõhi ja püsivus, on olulisel kohal põhjalik näohooldus ja näonaha ettevalmistus.

Näonaha ettevalmistus peaks sisaldama süvapuhastust, et muuta nahk klaariks ja ühtlaseks, puhastada poorid, muutes need silmale väiksemaks ning ennetada uute ummistunud pooride teket. Renophase toodetes on kasutatud Eska allikavett, mille pH on 7,8 ja see on üks puhtamaid maailmas, mistõttu annavad tooted erilise niisutatuse ja siidise tekstuuri.

Näonaha koorimine eemaldab surnud naharakud ja vabad radikaalid. Renophase Effect Care hoolduses kasutatakse looduslikult esinevaid AHA happeid, mis aitavad hoida sarvkihi õhukese ja struktureerituna. Seetõttu tundub jume ühtlasem ja siledam, vähenevad erinevad ebatasasused ja nahaprobleemid. Eesmärk on stimuleerida rakkude uuenemist, soodustada hüaluroonhappe ja kollageeni kiudude tööd dermises, parandades seeläbi naha toonust. Intensiivne trimmiv hooldus mõjutab fibroblastide ainevahetuse elavdamist, et suurendada hüaluroonhappe tootmist ning täiendada rakke hapnikuga.

Heksapeptiid 8 lõdvestab lihaseid ja vähendab miimilisi kortse, annab võimsa taimse “botox” efekti ning pinguldab nahka.

Piimhape ja uurea tagavad süvaniisutuse.

Renophase Effect Care protseduuri puhul olulisel kohal kaela- ja dekolteepiirkonna hooldus ja peeling, millest sõltub ühtlane meigitoodete pealekandmine ja toon, komplekse välimus ning ideaalne lõpptulemus. Samuti lisame kliendi soovil huulte-peelingu, et tagada ühtlased, hüdreeritud ja volüümikad huuled.

Aktiivainete ja -seerumite kasutamine protseduuris reguleerib naha niiskustasakaalu ja annab täiusliku ettevalmistuse jumestamiseks olenemata naha tüübist. Vastavalt kliendi soovile valitakse hoolduse lõppu ka süvaniisutust soodustav kangasmask.

Antud hoolduse puhul tuleb arvestada, et meigitoodete pealekandmise ja hoolduse vahele peab jääma vähemalt 12 tundi ning protseduuri järgselt ei tohi nahk veega kokku puutuda 5 tundi.

Kasutada ei tohi aktiivseid kosmeetikatoodeid, aaloe vera ekstrakte ja eeterlikke õlisid sisaldavaid preparaate.

Enne protseduuri ei tohiks käia solaariumis vähemalt 5 päeva. 

Broneeri

Renophase Repair- akne ja armiravi

Akne peamisteks põhjusteks võib pidada hormonaalseid nihkeid, rasunäärmete sarvestumise häireid, aeglast naha mikrovereringet, bakteriaalseid nihkeid.

Laparatoires Renophase Paris dermakosmeetika sarja innovaatilisus seisneb selles, et koos osaliselt neutraliseeritud hapetega kasutatakse võrkstruktuurilisi aktiivaineid, mis annab ravile lausa 80%-lise imendusmisvõime probleeme põhjustavate teguriteni/kolleteni.

Glükoolhape aktiveerib naha mikrovereringluse nii epidermises kui dermises, kiirendab rakkude uuenemist nahas ja karvanääpsudes, reguleerib rasueritust, lõhub surnud rakkude vahel oleva tugeva sideme ning eemaldab seega pindmised sarvestunud rakud.

Aluselised aminohappeühendid omavad antiseptilist ja antibiootilist toimet. Kasutades koos glükoolhappega muutub kompleksne preparaat nahasõbralikuks ning võimaldab kasutada tugevamaid happeid, mis omakorda muudab süvahoolduse tõhusamaks.

Aktiivainetes kasutatakse bioloogiliselt sobivaid aineid, mis on loodusliku päritoluga. Kasutatakse hüaluroonhappe lähteainet, mille osakesed on 4 korda peenemad, kui hüaluroonhappe molekulid, mistõttu on selle imendumine oluliselt tõhusam. Samuti kasutatakse Kanada looduslikku Eska allikavett, mille pH – 7,8 on naha seisukohalt täiuslik.

Hormonaalse tasakaalu saavutamiseks kasutatakse toodetes genisteiini ja digosteiini, mis on fütoöstrogeenid.

Rasu tootmise pärssimise tõhustamiseks kasutatakse toodetes tsingi kompleksi ja salitsüülhapet.

Niimoodi teadlikult lähenedes on peale esimest protseduuri nähtavad naha muutused. Soovitatav läbida vähemalt 4-8 protseduurist koosneva kuurina, samuti on olulisel kohal ka kodune nahahooldus. Varajane ravi vähendab akne progresseerumise ja armistumise võimalust. Samuti tasub arvestada, et akne ravi ja haiguse kulgu võivad mõjutada toitumine, kurnatus ja stress, mustus, jumestus, suitsetamine, mõned ravimid, valed kosmeetikavahendid.

Ravi valik ja kuuri pikkus vajab põhjalikku konsultatsiooni, mille käigus toimub naha seisundi hindamine ja kaardistamine, samuti toimub ülevaade kodusest näohooldusrutiinist. Ravitehnoloogia protseduur toimub põhimõttel: aktiivaine+happekoorimine+seerumid+mask+kreem. Võimalik on erinevaid happeid ja aktiivaineid omavahel kombineerida. Ravitehnoloogia skeemi valik ravieesmärgi saavutamiseks toimub spetsialisti ja kliendi koostööl.

Enne keemilist koorimist mitte päevitada ega käia solaariumis 5-7 päeva.

Keemilist koorimist ei soovitata: aktiivses faasis herpes, päikesepõletus, aktiivses faasis nahahaigus (v.a akne, rosatsea, dermatiit), rasedus, imetamine (v.a suhkruroohape, mandelhape, ensüümid-lubatud).

Ettevaatlik peab olema viimase kuu jooksul tarvitatud ravimitega (Skinored, Differin, Tretinoiin, Accutane jms).

Broneeri