• Teenusepakkuja
  • Vali teenus
  • Custom Fields
  • Vali kuupäev ja kellaaeg
  • Teie info
  • Kontrolli broneeringu andmeid
  • Kinnitus

Teenusepakkuja

Vali soovitud töötaja, kelle juurde teenust broneerida.

Teenusepakkuja

Vali soovitud töötaja, kelle juurde teenust broneerida.

Vali teenus

Vali soovitud teenus broneerimiseks

Custom Fields

Please answer this set of questions to proceed.

Vali kuupäev ja kellaaeg

Vali kuupäev, et näha vabu aegu. Kliki rohelisele ajale, et aeg kinnitada.

Teie info

Palun lisage oma kontaktandmed, et saame teile saata broneeringu kinnituse.

Kontrolli broneeringu andmeid

Kontrolli broneeringu andmeid ning vajuta "Kinnita" kui kõik on õige.

Kinnitus

Broneering on edukalt saadetud kinnitamiseks.
Küsmuste korral palun:
Helista +372 50 43 123 või saada email info@medimic.ee Vastame esimesel võimalusel!

Töötaja valik

Töötaja valik
Teenused
Custom Fields
Kuupäeva ja kellaaja valik
Kliendi informatsioon
Broneeringu andmed
Broneeringu kinnitus
Pole Eelistust
Mariliis Merimaa
Elemai Vahur
Dr. Janno Atna
Dr. Heiko Atna
Liina Lindau-Saarmann
Elemai Vahur - Koduvisiit
Mariliis Merimaa - Koduvisiit
Kokkuvõte

Marko Talving

Koduvisiit (õde) N15558

Marko Talving on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala. Tema lõputöö teemaks oli “Patsiendi kogemus ja seda mõjutavad tegurid”, mis hinnati tulemusele “A” ehk suurepärane. 
Alates 2017.a töötab ta Pärnu Haigla kiirabi osakonnas, kus tegutseb hetkel igapäevaselt arstibrigaadis meedikuna. Oma teadmisi ja oskusi täiendab ta praegu Tallinna Kiirabi Koolituskeskuses ning asub uuel aastal tööle Pärnu Haigla kiirabi osakonnas brigaadijuhina. 
Marko omab ka kogemustepagasit operatsioonitoast – ta on töötanud Pärnu Haiglas  operatsiooni-assistendina koos oma ala tõeliste professionaalidega. 
Lisaks on ta läbi viinud ka mitmeid meditsiini- ja esmaabikoolitusi kooliõpilastele ja õpetajatele erinevates haridusasutustes.
Medimic Clinicus osutab Marko koduvisiidi teenust. Oma haridusest ning tööalastest kogemustest lähtuvalt suudab Marko pakkuda mitmekülgset abi ja lähenemist iga kliendi vajadusi silmas pidades.  
Koduvisiidi teenust on oodatud kasutama kõik, kes soovivad privaatselt ja mugavalt omas kodus või mujal sobivas kohas kasutada õendusteenuseid.

Liina Lindau-Saarmann

Esteetilise meditsiini õde N15502

Liina Lindau-Saarmannil on õenduserialale eelnenud 15aastane iluvaldkonna kogemus ning neil aastatel on ta läbinud arvukalt erialaseid koolitusi. Ilumeditsiini vastu tekkis huvi juba ammu enne õenduserialale õppima minnes, ta onlõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse erialal. Õpingute ajal alustas ta Pärnu Haiglas statsionaarse õendusabi osutamist ning töötab seal tänaseni. Ta on läbinud esteetilist meditsiini hõlmavaid koolitusi nii Eestis kui välismaal. Liina seab oma töös olulisele kohale patsiendi-/kliendikeskse lähenemise, eetika ja tulemuslikkuse. Hindab kõrgelt oma teadmiste pidevat täiendamist ja seeläbi uudsete esteetilise meditsiini võimalustega kursis olemist. Teenuste valikusse kuuluvad hetkel happekoorimised, microneedling dermapen, mesoteraapia, biorevitalisatsioon, täitesüstid, mesoniidid.

Anu Kivisild

Esteetilise meditsiini õde/kosmeetik N15565

Anu Kivisild on lõpetanud Tartu Iluravi Rahvuvahelise erakooli kosmeetiku erialal 2009 aastal. Kosmeetikuna töötamise kogemus on juba 13 aastat. Selle aja jooksul on ta osalenud ka erinevatel täiendkoolitustel. Samuti on ta lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli õenduse erialal ning töötab hetkel ka Pärnu Haigla kirurgia kliinikus. Anu on oma töös väga kohusetundlik ja täpne. Läheneb igale kliendile individuaalselt ja leiab lahenduse probleemidele kliendiga koostöös. Anu Kivisilla teenuste valikusse kuuluvad hetkel erinevad näohoolitsused brändiga Académie Scientifique de Beauté. Tulevikus plaanib ta ennast täiendada erinevate invasiivsete protseduuride alal.

Dr. Janno Atna

Traumatoloog D06843

Dr Janno Atna on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. 

Medimic Clinicus teostab dr Atna botuliintoksiini süste, oodatud on kõik kliendid kes soovivad miimilisi või sügavaid kortse leevendada, kaotada või ennetada. Botuliintoksiini süstimispiirkondi ja võimalusi on mitmeid.

Dr Atna omab pikaajalist kogemus ning on just spetsialiseerunud botuliiniumtoksiini süstide erinevatele tehnikatele, mida tõendavad igaaastased täiendkoolitustel osalemine. 

Mariliis Merimaa

Esteetilise meditsiini õde N15305

Mariliis Merimaa on lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli õenduse erialal. Samuti on ta lõpetanud 2013 a Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja on aastate jooksul osalenud erinevatel täiendkoolitustel. Merimaa juurde saavad tulla kõik kliendid, kes soovivad oma nooruslikkust säilitada, parandada naha kvaliteeti või turgutada enda keha vitamiinikokteliga. Mariliis Merimaa teenuste valikusse kuuluvad erinevad happekoorimised, täitesüstid, mesoteraapia, infusioonravi, prp plasmalifting, profhilo jpm. 

Dr. Heiko Atna

Plastika-ja rekonstruktiivkirurg D07390

Dr Heiko Atna on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna.

Medimic Clinicus teostab dr Atna plastika-ja ilukirurgia konsultatsioone, samuti vajadusel jälelhooldusi. Konsultatsioonidele on oodatud kliendid keda huvitab: rindade plastilised operatsioonid (suurendamine, vähendamine, tõstmine), silmalaugude plastika, kõhuplastika, reite-ja õlavarreplastika, rasvaimu, günekomastia operatsioonid – mehe rinnanäärme liigne suurenemine, nahakasvajad ja sünnimärgid.

Elemai Vahur

Esteetilise meditsiini õde N14137

Elemai Vahur on lõpetanud Tartu Tervishoiu kõrgkooli õe erialal 2018 aastal. Sellest ajast töötab Pärnu Haigla kirugia kliinikus- alates 2018 kirurgia ja uroloogia statsionaaris, alates 2019 aastast lisaks ka ortopeedia/trauma statsionaari.

Oma tööle läheneb Elemai alati mitmekülgselt ja loominguliselt, olulisel kohal on täpsus, teadmised ja areng ning patsiendisõbralikkus. Õendusabi puhul peab enda eelisteks töökeskkonda ning tänu sellele välja kujunenud oskuseid
erinevate probleemide ja seisundite lahendamisel, samuti oskuseid erinevat tüüpi haavahoolduses. Esteetilise meditsiini valdkonnas peab väga oluliseks patsiendi ohutust, kliendi individuaalsust ning sellega seoses iluravi sobivust ja tulemuslikkust. Samuti on Elemai seisukohal, et tihti on tarvilik erinevaid iluprotseduure kombineerida, et saavutada kaunis ja nooruslik lõpptulemus. Näo kujundamine on kui loovtöö, kus väikeste nüansside ja loomuliku ilu rõhutamisega võib luua kunsti.